Web Tasarım, e ticaret,kurumsal danışmanlık
 
İnci Bilişim .Net

Tarihçemiz
2003 senesinden bu yana aktif şekilde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışan İnci Bilişim .Net ekibi 2009 senesinde yapmış olduğu bir antlşama ile Kurumsal Ticaret ve Avrupa Data.A.Ş altyapısı ve tecrübelerinden yararlanarak Krea Medya ve Avrupa Data markaları altında birleşip web tasarım sektöründe üst düzey ve alt düzeyde programlama dillerini (Asp.NET VB, C#, CFM, JSP ve Flash Action script) kendi bünyesinde geliştirerek firmanızın vitrinini ve ürünlerini internet pazarında en iyi şekilde sunmaya çalışmaktadır.

Misyonumuz

Siz müşterilerimizin güvenli ve sorunsuz ortamlarda çalışmalarını sağlamak ve gelişen çağın getirdiği yenilikleri sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup bu konuda sizlerin öneri ve destekleriyle hedeflenen başarılar doğrultusunda hızla ilerlemektedir. Sizlere ekonomik, hızlı ve her ihtiyaca yanıt verebilecek geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrosu ile size uygun çözümler üretmektir. Uzman personelimiz her türlü ihtiyacınızı en kısa sürede karşılayacak ve çözüme ulaştıracaktır.

 

 

Vizyonumuz

Maliyetleri yüksek olmayan, etkili web siteleri teklif etmek.Ödediginiz paranin karsiligini tam olarak alabileceginiz, açık geliştirilebilir siteler hazırlamak.Müşteriye ait, tamamen kontrol edilebilir,geliştirilebilir siteler hazırlamak. Sizlerin hazırlanacak web siteleri ile elde edebileceginiz verimi arttirarak gelecekte e-iş çözümlerine yönelmenizi sağlamak.Daima yeniliklere açik olmak ve bu bilgi birikimini müsterilerimize yansıtmak. Üründen çok hizmetin geçerli olduğu bilinci ile hizmet kalitemizi sürekli arttırmak.

 
© 2009 Tüm Hakları Saklıdır
Orta Mah. Numunebağ Cad. Zafer.Apt No:12 /2 Bayrampaşa-Maltepe İstanbul
0 212 567 10 82 - 72 destek@incibilisim.net