Web Tasarım, e ticaret,kurumsal danışmanlık
 
Arama motolarında ilk sıralarda yer almak için ve en popüler sitelere reklam verilmesi için gerekenlerWeb sitenizin reklamını biz yapalım

Web Tasarımcısı olarak ; yatırımınızın geri dönme oranının yüksek olduğu, kaliteli, farklı hedef kitleleri ve ziyaretçileri olan web sitelerinin reklam yönetimlerini kurgulayan, pazarlayan ve operasyonunu üstlenen bir interaktif ajanstır.
Ekibimiz sizinle çalışarak, belirlemiş olduğunuz satış ve pazarlama hedeflerinize kısa yoldan ulaşmanızı sağlayacak çözümleri ve tanıtım için en uygun web sitelerini önerir.
Web Tasarımcısı olarak ; temsil ettiğimiz web sitelerini ziyaretçilerinin, demografik yapıları doğrultusunda reklam vereni yönlendirirerek doğru potansiyel hedef kitleye ve pazarlama hedeflerine ulaşmasını sağlamak için uzaman kişiler ve kurumlarla çözüm ortaklığı içerisinde tasarım, uygulama, analiz, ölçümleme, değerlendirme, bilgilendirme ve danışmanlık noktalarında yönlendirerek profesyonel alt yapısını kurmada sizlere yardımcı olmaktayız.

İnternet Reklamı vermeden önce reklam çözümlerimiz

Web Tasarımcısı; ekibi olarak İnternet Reklam Ağı farklı ölçeklerdeki İnternet tabanlı reklamcılık çalışmalarında ilgili ve bilgili kadrosu ile hizmetinizdedir. WebTasarımcısı, reklam veren, reklam ajansı, medya planlama/satın alma şirketleri ve halkla ilişkiler şirketlerine Internet üzerinde hedef kitle belirleme,reklam yeri satın alma ve satma, sponsorluk ve proje geliştirme hizmetleri verir.
TEMEL İLKELERİMİZ..

İnternetin etkili bir reklam ortamı olarak kabul edilmesini sağlamak.
- İnternet reklamcılığının yaratıcılık, ölçümleme, fiyatlandırma ve etik standartlarının gelişmesi ve yerleşmesini sağlamak.
- Büyük ya da küçük tüm Internet yayıncılarına eşit mesafede durarak hizmet vermek.
- Sektörü geliştirecek faaliyetlerde bulunmak, bu yöndeki tüm gelişmelerin öncüsü olmak.
- Türkçe İçeriğe tüm legal ortamlarda sponsor olmak , Türkiye deki içerik eksikliğinin giderilmesi sürecinde destekleyici olmak.
- Türkiye' de daha önce uygulanmamış olan, bireylerle ve kurumlarla çalışma sistemini yerleştirmek ve aradaki köprü olmak.
- Kişilerin bireysel, alışkanlık, ihtiyaç, bilgi aktarımı vs. konularında markalaştırmış oldukları bireysel yada kurumsal yönetimdeki web sitelerine reklam yayınlayarak bilişim sektöründe lider network üretmesi .
- Reklam verenin ürününü kendi ürünüymüş gibi benimseyip; hem ürünün hem de ürün vasıtasıyla; kullanılan mecranın farkındalığını arttırmak!

Sizin için pazar araştırması yapıp rakiplerinizi ve sitenizin potansiyelini ölçüyoruz

Reklam vermek istediğiniz ürünü görüntüleyecek, banner'ınızı tıklayıp sitenize yönelecek ve dilediğinde satınalmasını gerçekleştirecek kitlenin, gün içerisinde hangi websitelerini gezdiğini ve demografik yapının ne şekilde dağıldığını sizler için izlemekteyiz.

Ürününüzün hedeflediği kitleyi websitelerinde tespit eder ve yönlendirmelerimizi bu şekilde yaparız. Günlük trafik ve içeriklerin çok önemli olduğu networkümüzde her marka kendisi ile örtüşen bir hedef kitleye ulaşabilmektedir. Sizlere yönelttiğimiz tekliflerimizin arka planında büyük bir araştırma, yayıncılar ile görüşme, marka değerinin düşmemesi ve hedeflediği noktaya gelebilmesi için gereken tüm fizibilite çalışmaları yer almaktadır.

Web siteniz için doğru anahtar kelimeleri seçin

Web Sitenizdeki meta name="keywords"meta name="description" lar nasıl olmalı arama motorlarında hangi kelimeleri kullanmalıyım ve arama motorlarında nasıl gözükmeliyim diye düşünüyorsanız 0212 567 10 82 nolu telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Popüler web sitelerine reklam mı vermek istiyorsunuz ?
Günlük Yaşamda Kullandığınız Hit sayısı ve popülüterisi yüksek olan sitelerde web sitenizi mi görmek istiyorsunuz..Yayıncı Sitelerin Listesini Görmek İçin Tıklayınınız..

 
© 2009 Tüm Hakları Saklıdır
Orta Mah. Numune Bağ Cad. Zafer.Apt No:12 /2 Bayrampaşa-Maltepe İstanbul
0 212 567 10 82 - 72 destek@incibilisim.net