Web Tasarım, e ticaret,kurumsal danışmanlık
 
Bing - windows live optimizasyon ve seo teknikleri

Sitenizin bing arama motorunda en iyi sırada en doğru kelimeyle yer alabilmesi için bing arama motorlarının web sitelerini ziyaret edip indekslemesi gerekmektedir.gogole ve diğer arama motorlarının sitenizi indekslemesini sağlayan programcıklarına spider (Örümcek) denir. Bu arama motorlarının örümcek yazılımları web sitenizi ziyaret ettiğinde yeterli içeriğe en doğru şekilde ulaşabilmesi sitenizin google web master yada ilgili arama motorlarının yönergelerine göre hazırlanmış olması gerekmektedir.

 

Web Tasarımcısı ve web tasarımcısı ekibi olarak var olan sitenizi veya açmayı düşündüğünüz sitenizi inceleyip gerekli düzenlemeleri sizin için yapıyoruz.


  www.msn.com www.bing.com www.live.com
http://search.msn.com/docs/submit.aspx
http://www.bing.com/docs/submit.aspx
 

Sitemi bing. com'da (windows-live/msn ) nasıl kayıt ettirebilirim diye düşünüyorsanız;


Dünyada çok tercih edilen arama motorlarından bir tanesidir. Özellikle en çok kullanılan internet tarayıcısı "Internet Explorer" için varsayılan arama motoru olduğu için bir çok sorgulamada listelemeleri referans alınmaktadır.

Web sitenizi kayıt etmeniz genel olarak sadece örümcek yazılımlarının daha kısa sürede web sitenizi ziyaret etmesini sağlayacaktır.
Web sitenizin arama sonuçlarında çıkması yapacağınız kayıta bağlı olmayacaktır. Msn kendi mekanizması ile web sitenizi değerlendirecek ve sitenizi uygun gördüğü sıralamada listelenmesini sağlayacaktır.


Nasıl kayıt edeceğim ;

Kayıt işlemi son derece kolaydır.Aşağıdaki bağlantıdan açılan sayfada web sitenizin adresini belirtmeniz yeterli olacaktır. Sayfalar Türkçe dir. Kayıt tek aşamada tamamlanmaktadır.
Kayıt ekranının görüntüsü yukarıdaki gibi olacaktır.

Daha fazlası ;

MSN web sitesi yöneticileri için bazı ücretsiz araçlar sunmaktadır.
Bu araçlara http://webmaster.live.com/  adresinden ulaşabilirsiniz. Mevcut MSN hesabınızla ya da yeni oluşturacağınız bir hesapla web siteniz için çok faydalı olacak analiz araçlarına sahip olacaksınız.
MSN Web Yöneticisi Araçlarını kullanmanızı kesinlikle öneriyoruz.

 
© 2009 Tüm Hakları Saklıdır
Krea Medya. Gelincik Cad. Nenehatun Mah. Zafer.Apt No:12 /2 Bayrampaşa-Maltepe İstanbul
0 212 567 10 82 destek@webtasarimcisi.net