Web Tasarım, e ticaret,kurumsal danışmanlık
 
Google adwors reklamları, google sağ köşede sizinde siteniz çıksın
Reklamverenler için: Google AdWords

İşletmenize daha fazla müşteri kazandırın: Google'da ve reklamcılık ağımızda arama yapan kişiler için reklam yayınlayın.
Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında çevrimiçi olarak bilgi arayan kişilere ulaşın
Maliyetleri kolaylıkla kontrol edin - yalnızca reklamınıza tıklandığında ödeme yapın
Reklam vermek isteyenler veya sitesinizi beklemeden ilk sayfada görmek isteyenler için en iyi çözüm google AdWords

AdWords ile internet kullanıcılarına belirli ürünler ya da hizmetler hakkında bilgi aradıkları sırada ulaşıp, ilgili ziyaretçileri sunduğunuz ürünlere ya da hizmetlere yöneltebilirsiniz. AdWords'ün tıklama-başı-maliyet tabanlı fiyatlandırması ile, yalnızca reklamınıza tıklandığında ödeme yaparsınız ve böylece masraflarınızı kontrol altında tutmanız kolaylaşır.

Google AdWords nasıl çalışır ?
Reklamlarınızı siz oluşturursunuz

Reklam oluşturup işletmenizle alakalı kelime veya öbekler olan anahtar kelimeler seçersiniz.

Reklamlarınız Google'da görünür

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Artık, sizinle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapabilirsiniz.

Müşterileri siz çekersiniz

Kullanıcıların satın alma işlemi yapmak veya sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek için reklamınızı tıklaması yeterlidir. Başlamak için bir web sayfasına bile ihtiyacınız olmaz; Google ücretsiz olarak bir web sayfası oluşturmanıza yardım eder. Her şey son derece basit!

Filtre
Anahtar Kelimeler kullanıcıların Google'da aradıkları şeyler.
Filtre

Sizin reklam alakalı arama sonuçlarının yanında görünür.

Google AdWords'ün size sundukları ?

Hedeflenen erişim

Artık Google'da arama yapan kişilere yönelik reklam verebilirsiniz. Hatta, Google'ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, AdWords, Google'da yeni hedef kitleleri ve reklamcılık ağımızı hedeflemenize yardım edebilir.

Daha fazla denetim

İstediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenleyip bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, birçok reklam biçimini görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızı belirli dillere ve coğrafi bölgelere hedefleyebilirsiniz.

Ölçülebilir değer

Minimum harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü yoktur. Ayrıca, tıklama başı maliyet seçeneğiyle yalnızca reklamlarınız tıklandığında borçlandırılırsınız. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.

Web siteniz için doğru anahtar kelimeler ve yapınlandırma için bizi arayın.

KURUMSAL TİCARET Google reklamlarını reklam verenler için doğru anahtar kelime analizi, anlık değşken fiyat yapılandırma kontrolü, etkin metin yazımı gibi konularda profesyonel olarak hizmet vermekte siz site sahiplerine hızlı geri dönüşler yaparak harcanan miktarın teknik bilgisini açıklamalı şekilde sunmaktadır. Ayrıca reklam alanlar içinde mevcut sitelerini ya da yeni yaptıracakları sitelerin içine google kodları entegre ederek reklamlar üzerinden kazaç sağlamalarına yardımcı olmaktadır.


 
© 2009 Tüm Hakları Saklıdır
Krea Medya. Gelincik Cad. Nenehatun Mah. Zafer.Apt No:12 /2 Bayrampaşa-Maltepe İstanbul
0 212 567 10 82 destek@webtasarimcisi.net