Web Tasarım, e ticaret,kurumsal danışmanlık
 
Google AdSense - Sizde sitenize reklam alarak kazancınızı arttırabilirsiniz.
Site sahipleri için: Google AdSense

  • İçeriksel hedefli reklamlarla sitenizin gelir potansiyelini en üst düzeye çıkarın
  • Reklamları sitenizin görünümünü ve özelliklerini tamamlayacak şekilde özelleştirin
  • Çevrimiçi raporlar ile farklı biçimlerin ve yerlerin başarısını takip edin
Adsense sistemi ile sitenize rahatlıkla istediğinzi sektör veya kulvarda reklam alıp siteniz üzerinden kazanç elde edebilirsiniz.

Web sitenizden daha fazla kazanç elde etmek ve aynı zamanda ziyaretçilerinize daha iyi bir çevrimiçi deneyim sağlamak ister misiniz?. Google AdSenseT, sitenize ve sitenizin içeriğine göre hassas bir şekilde hedeflendirilmiş reklamları otomatik olarak sunmaktadır. Reklamlar son derece iyi eşleştirildiği için okuyucularınız bu reklamları gerçekten yararlı bulacaktır. Ayrıca, arama için AdSense'i sitenize eklediğinizde, AdSense, arama sonuç sayfalarınızda da hedefli reklamları gösterecektir. AdSense ile, reklam kazancınızı çok az bir çabayla ve ek bir masraf olmaksızın arttırabilirsiniz.

Içerik için AdSense, sayfalarınızın içeriğini otomatik olarak tarar. Bu sayede, hedef kitlenize yönelik ve sitenizin içeriği ile alakalı reklamları sunar (hem metin hem de resim reklamlarını seçebilirsiniz), reklamlar o kadar iyi eşleştirilir ki okuyucularınız onları gerçekten yararlı bulurlar.

Reklam

Arama için AdSense, web sitesi yayıncılarının ziyaretçilerine Google web ve site araması sunmalarına ve arama sonucu sayfalarında Google reklamlarını göstererek para kazanmalarına olanak sağlar.AdSense'si Özelleştirme Reklamların görünümünü, çok çeşitli reklam birimleri ve renk biçimleri arasından seçim yaparak özelleştirebilirsiniz.

Kullanılabilir reklam biçimlerini görüntüleyin

Renk Paleti

 

Reklam Nereden Geliyor ? Google'ın kapsamlı AdWords reklamveren tabanı sayesinde, uzmanlaşma alanları ne kadar fazla olursa olsun, neredeyse her türlü işletme kategorisine ve her türlü içeriğe ilişkin reklamlarımız mevcuttur.

Google teknolojisi, en ilişkili ve en yüksek performanslı AdWords reklamlarını web sitenizle eşleştirir. Reklamlar Google tarafından sağladığı için, reklamveren ilişkileriyle ilgili kaygılanmanız gerekmez.

 

Yalnzıca uygun olan reklamları göster ?

Rekabetçi Reklam Filtresi, belirli rakipleri veya belirli reklamverenleri filtreleme yoluyla dışarıda bırakmanıza olanak sağlar.
Filtre

İçerik İncelemesi, tüm Google reklamlarının Google ekibi tarafından incelenmesini ve onaylanmasını ve böylelikle uygun olmayan reklamların sayfalarınızda görünmemesini sağlar.

Özelleştirilebilir varsayılan reklamlar, düşük bir olasılıkla da olsa Google'ın hedeflenen reklamları sayfanıza dağıtamaması durumunda, sizin seçtiğiniz bir varsayılan reklamı gösterme seçeneğini size sunuyoruz.


Web siteniz için doğru anahtar kelimeler ve yapınlandırma için bizi arayın.

KURUMSAL TİCARET Google reklamlarını reklam verenler için doğru anahtar kelime analizi, anlık değşken fiyat yapılandırma kontrolü, etkin metin yazımı gibi konularda profesyonel olarak hizmet vermekte siz site sahiplerine hızlı geri dönüşler yaparak harcanan miktarın teknik bilgisini açıklamalı şekilde sunmaktadır. Ayrıca reklam alanlar içinde mevcut sitelerini ya da yeni yaptıracakları sitelerin içine google kodları entegre ederek reklamlar üzerinden kazaç sağlamalarına yardımcı olmaktadır.


 
© 2009 Tüm Hakları Saklıdır
Krea Medya. Gelincik Cad. Nenehatun Mah. Zafer.Apt No:12 /2 Bayrampaşa-Maltepe İstanbul
0 212 567 10 82 destek@webtasarimcisi.net