Web Tasarım, e ticaret,kurumsal danışmanlık
 
Web Sitesi kampnaya ve içerik yönetimi

Kampanya yönetimi
Reklamverenin talebi üzerine , ürünle örtüşmesi mutlak websiteleri tespit edilir, sitenin son görüntülenmesi ve mevcut boş reklam alanları hesaplanır. Banner tasarım süreci başlar ve reklamverenin onayı üzerine yayına alınır. Kampanya süresince rapor çıkarılır ve müşteri ile paylaşılır. Kampanya bitiminde ise kampanyanın gidişatı ve sonucu ile ilgili durum raporu reklamveren ile paylaşılır

Kampanya Analizi

Kampanya sonucunda , dönem içi çıkartılmış olan raporlar incelenir , gidişat ve sonuç gözlemlenir. Ürünün, reklamında potansiyel ve gelişime açık noktalar var ise reklamverenle paylaşılır. Banner tasarımının ve seçilmiş olan sitelerin markaya ne şekilde örtüştüğü tespit edilir

 

 

Kampanya Raporlanması

İnternet Reklamcılığı'nın en büyük avantajlarından biri, anında ve gerçek raporlanan bir mecra olmasıdır. Sizler hedef kitlenizin ve potansiyel müşterinizin kimler olduğunu çok daha kısa sürede öğrenebilmektesiniz..
ABD'nin tüm büyük ve köklü şirketleri, artık reklam bütçelerinin çok daha fazla bölümünü internet'e harcamaktadır. Çünkü teknoloji ile elle tutulur sonuçlar almaktadırlar.
Reklamveren, bizim ile yaptığı internet reklam kampayaları boyunca sürekli raporlar alır, dakikalık raporların yanı sıra, kampanyanızı görenlerin ve tıklayanların, kampanya sonrası takibi de önemlidir. İnternet sitenize, yayınlamış olduğunuz banner üzerinden kaç kişinin geldiğini ve profillerini anında öğrenebilmektesiniz.

Somut getiriyi hedefleyen firmamızın ölçümlemeleri sayesinde yapmış olduğunuz kampanyanın sonuçlarını daha net alabilirsiniz.

 
© 2009 Tüm Hakları Saklıdır
Krea Medya. Gelincik Cad. Nenehatun Mah. Zafer.Apt No:12 /2 Bayrampaşa-Maltepe İstanbul
0 212 567 10 82 destek@webtasarimcisi.net