Web Tasarım, e ticaret,kurumsal danışmanlık
 
online web görüntü online radyo ve onlibe tv yayını hizmetleri

 

Size tahsis edeceğimiz özel bir ip numrası üzerinden yahut internet siteniz üzerinden ev, iş yeri , üretim tesisleri başta olmak üzere güvenlik kameralarınıza istediğiniz yerden istediğiniz zaman bağlanabilirsiniz.

Yada müzik listesini arkadaşlarınızla ve dostlarınızla gerçek radyo kalitesinde ve hızında dinletip bu sırada görüntüsünüzü onlarla paylaşabilirsiniz.

Güvenlik kameranızı web üzerinden izleyin
Sürekli olarak işyerinizdeki ve evinizdeki ana bilgisayarın başında olamıyorsunuz ama siz yokken olan herşeyi merak ediyorsunuz. Web Tasarımcısı olarak uzaman ekibimizle güvenlik kameralarınız siteniz veya size vereceğimiz ip adreslerinden web üzerinde yayına açıyoruz....
Fabrikanızı veya imalathanenizi halka açın
Var olan güvenlik sisteminizi veya kameralarınızı İstekleriniz ölçüsünde web sitenizde yayınlıyoruz.. Bu Görüntüleri Flash animasyonala şekillendirebilme imkanıda sunuyoruz sizlere..

Sitenizde online müzik dinletin - online tv izletin

VTMSS teknolojisi sayesinde sizin için özel olan günleri tüm dünyadaki dostlarınızla paylaşabilir veya yerel yayın yapan bir radyo kanalını tüm dünyaya en yüksek kalitede dinletebilir veya siteniz üzerindne online mp3 dinletebilirsiniz.
Fabrikanızıdan veya İmalathanenizden Canlı Yayın Yapararak Ürün Üretimi konusundaki Kalitenizi Tüm Dünyaya Gösterebilirsiniz..


Online müzik - online web görüntüsü - online radyo yayını - web üzerinden canlı yayın

 
© 2009 Tüm Hakları Saklıdır
Krea Medya. Gelincik Cad. Nenehatun Mah. Zafer.Apt No:12 /2 Bayrampaşa-Maltepe İstanbul
0 212 567 10 82 destek@webtasarimcisi.net