Web Tasarım, e ticaret,kurumsal danışmanlık
 

Web Sitesi BakımıWeb sitenizin bakımı demek onu olabilecek yazılım hatalarına karşı düzenlemek vede geliştirmektir. Siteniz eksi yazılım kodlarından dolayı yavaş çalışıyor  görüntüleme problemleri yaşıyor yada bilinen güvenlik açıklarına sahip vede bilgisayar korsanları henüz sizi bulmamış olabilir.

Eski Yazılım Kodları

Eski yazılım kodları sitenizde sunduğunuz hizmet yada ürünleri ekrana yansıtırken yavaşlamaların oluşmasına neden olabilir bu yavaşlama sonucun da kullanıcınız fazla beklemekten sıkılabilir yada bir arama motoru robotu bu sayfaya ulaştığında belli bir sürenin aşılması nedeni ile sitenize çalışmıyor raporu verebilir ve siteniz google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmak yerine sıra kayb etmeye mahkum kalır. Bu tür yazılım hataları siteniz için yapmış olduğunuz tüm yatırımı boşa çıkarmaktan başka birşey değildir.

Görüntüleme Problemleri

Siteniz eğer internet explorer da görüntüleniyor diye problem yok diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Gelişen teknolojiler sayesinde birçok browser (tarayıcı) nın  günümüzdeki kullanım oranı artmış ve tercih edilmeye başlamıştır. Bilinen birçok tarayıcı için sadece explorer için yapılan yazılım kodlaması yeterli değildir.
Bu nedenle sitenizin kullanıcıları farklı tarayıcılar kullanarak sitenize giriş yaptığında hiç te hoş olmayan görüntü bozukluklarıyla yada yazılımın çalışmaması gibi sorunlarla karşılaşabilir ve siz hedefinize ulaşamadan o kullanıcıyı kaybedebilirsiniz.

Değişik Tarayıcılarda sitenizi görmek için aşağıdaki linkleri kullanarak diğer tarayıcılardan bir kaçını indirebilir ve sitenizin diğer tarayıcılardaki görünümünü ve yazılımını inceleyebilirsiniz.  

 
© 2009 Tüm Hakları Saklıdır
Krea Medya. Gelincik Cad. Nenehatun Mah. Zafer.Apt No:12 /2 Bayrampaşa-Maltepe İstanbul
0 212 567 10 82 destek@webtasarimcisi.net