Web Tasarım, e ticaret,kurumsal danışmanlık
 
Web Tasarım Hizmetleri

Şirketinizin faaliyetlerini veya bireysel kimliğinizi dünyaya yansıtırken sınır tanımayan bu sonsuz ortam içinde kendinize ve firmanıza profesyonellerle çalışarak hak etmiş olduğu gerçek şansı tanıyın.. Web tasarım ekibi olarak bu konuda size sınırsız destek veriyoruz. Hayallerinizin ve istemlerinizin tam karşılığını size sunmak için tecrübemizle sizlerin memnuniyeti için sitenizi alt yapısını ücretsiz olarak belirleyip size yol gösteriyoruz..

ASP SİTELER
Asp Siteler dinamik olan yönetimsel araçları site sahibine veya yetkilisine değişiklikleri kolaylıkla yapabilmesi için hazırlanabilen gelişmiş programlama teknolojisi ile çok amaçlı platform olarak değerlendirilir. Genelde internet üzerinden etkin ticaret yapan kurum kuruluş yada kişilerin ilk tercihlerindendir. çok amaçlı uygulama yazılımı geliştirilmesi nedeni ile de hemen her meslek grubunun ana ihtiyacı bu teknoloji ile başlar.
HTML SİTELER
Html siteler web platformlarının en temel olanıdır. Tüm diğer platformlar Html tabanını baz alarak gelişmişlerdir. Ancak gelişen teknolojinin yanında html kısıtlı bir kullanıma sahip olması nedeni ile günümüzde sadece web sitelerinin kaynak çalışmalarında yardımcı olarak kullanılır. Html site sahibi bir kullanıcı doğru yapılandırma ve optimizasyon ile gerek arama motorlarında üst sıralara çıkmak gerekse görsel ürün içeriğini statik olarak sergilemek şansını bulabilir. Bu tarz siteler internet dünyasına yeni giren kullanıcılar için başlangıç aşaması olarak kullanılabilir.
FLASH SİTELER
Firmanızı ve ürünlerinizi Tanıtmak için güzel bir platform.. Firmanızın ihtiyaçlarına göre, sürekli güncelleme istemeyen fakat daha çok hareketin gerekli olduğu görselliği artırılmış site tasarımları için kullanılır.Firmanızı ve ürünlerinizi hızlı, akıcı ve dinamik bir biçimde tanıtabilmek ve sergileyebilmek için ideal bir platform uygulaması.Flash olan ürünlerin en büyük dezavantajı arama motorları sıralamalarında üstsıralara çıkmasının zor olmasıdır. Bu sebepten dolayı internet üzerinden ticaret yapanların tercihi değildir. Daha çok kurumsal Misyon ve Vizyon tanıtımı için kullanılan bir platformdur.
ASPX SİTELER
ASPx microsoft'un ASP tabanlı sitelerinin yerini alması için tasarladığı ileri düzey web proglamlama yazılımına verdiği uzantıdır.Bu türdeki siteleri daha çok kurumsal yönlü firmalar ileri düzey bilgilerin güvenliği, otomatik işlemler gerektiren sayfalar ve e-ticaret  hizmetleri verecek kuruluşlar tercih etmektedir
 
© 2009 Tüm Hakları Saklıdır
Krea Medya. Gelincik Cad. Nenehatun Mah. Zafer.Apt No:12 /2 Bayrampaşa-Maltepe İstanbul
0 212 567 10 82 destek@webtasarimcisi.net