Web Tasarım, e ticaret,kurumsal danışmanlık
 
Web Yazılım Hizmetleri

Web yazılım hizmetleri gelişen teknolojinin internet alt yapısından yararlanabilmesi ve kullanıcıya fayda sağlaması amaçlı geliştirilen program parçacıklarıdır.Bu progranlar firma ve kişilerin iletişim ve bilgi paylaşımlarını kolaylaştırabilmekte vede istedikleri verilere sağlıklı, hızlı ve heryerden ulaşabilmelerini sağlamaktadır.
Ftp Dosya Paylaşım Sistemi

Matbaa, Reklam Ajansları, Bilişim Firmaları yada uzak yerlerde dosya paylaşımına ihtiyaç duyan herkezin kullanabileceği FTP sisteminde hem yükleme hemde indirme özelliklerini kullanarak  her kullanıcının ayrı bir klasöre ayrı şifre ile girip veri alışverişinde kullanılmaktadır.

Web Servis Hizmetleri
Firmanızın yada Kişisel bilgilerinizin bilgisayarınızın masa üstünde oluşturulacak kısa yollarla günlük değişken verilerinizi kısmi yada genel olarak yayınlamanız için kullanabileceğiniz servis yazılımlarıdır.
Örneğin;
Şirketinizin Döviz kurları şirketinizin reklamını yapan yerlerin kod değiştirmeden sizin açıklama veya resimlerinizi değiştirmenizle birlikte tüm noktalarda değişimi. Ve aklınıza gelebilecek tüm veriler...
Özel Servisler

Özel servisler firmanızın web sitesi üzerinde yapsanını istediğiniz matematiksel işlemler yada analiz yolu ile  yönlendirme gibi işlemleri içerir.
Örneğin;
Bir anket sorunuza cinsiyet seçeneğini bayan olarak işaretleyen bir kullanıcıya sadece bayanlara özel sorular yada veriler göstermenizdir. 

 
© 2009 Tüm Hakları Saklıdır
Krea Medya. Gelincik Cad. Nenehatun Mah. Zafer.Apt No:12 /2 Bayrampaşa-Maltepe İstanbul
0 212 567 10 82 destek@webtasarimcisi.net