NYC Photo

NEW YORK
Central Park Sonbahar 2006

Sitemize Hoşgeldiniz

Sirketinizin veya bireysel kimliginizi dünyaya yansitirken sinir tanimayan bu sonsuz ortam içerisinde kendinize ve firmaniza profesyonellerle çalisarak hak etmis oldugu gerçek sansi taniyin.. Web tasarim ekibi olarak bu konuda size sinirsiz destek veriyoruz. Hayallerinizin ve istemlerinizin tam karsiligini size sunmak için tecrübemizle sizlerin memnuniyeti için sitenizi alt yapisini ücretsiz olarak belirleyip size yol gösteriyoruz..

 

İnternet Reklamcılığı

Web Tasarımcı ; yatırımınızın geri dönme oranının yüksek olduğu, kaliteli, farklı hedef kitleleri ve ziyaretçileri olan web sitelerinin reklam yönetimlerini kurgulayan, pazarlayan ve operasyonunu üstlenen bir interaktif ajanstır.
Ekibimiz  sizinle çalışarak, belirlemiş olduğunuz satış ve pazarlama hedeflerinize kısa yoldan ulaşmanızı sağlayacak çözümleri ve tanıtım için en uygun web sitelerini önerir.
Web Tasarımcısı olarak ; temsil ettiğimiz web sitelerini ziyaretçilerinin, demografik yapıları doğrultusunda reklam vereni yönlendirirerek doğru potansiyel hedef kitleye ve pazarlama hedeflerine ulaşmasını sağlamak için uzaman kişiler ve kurumlarla çözüm ortaklığı içerisinde tasarım, uygulama, analiz, ölçümleme, değerlendirme, bilgilendirme ve danışmanlık noktalarında yönlendirerek profesyonel alt yapısını kurmada sizlere yardımcı olmaktayız.

 

Web Tasarımcısı; İnternet Reklam Ağı farklı ölçeklerdeki İnternet tabanlı reklamcılık çalışmalarında ilgili ve bilgili kadrosu ile hizmetinizdedir. WebTasarımcısı, reklam veren, reklam ajansı, medya planlama/satın alma şirketleri ve halkla ilişkiler şirketlerine Internet üzerinde hedef kitle belirleme,reklam yeri satın alma ve satma, sponsorluk ve proje geliştirme hizmetleri verir.
TEMEL İLKELERİMİZ..

İnternetin etkili bir reklam ortamı olarak kabul edilmesini sağlamak.
- İnternet reklamcılığının yaratıcılık, ölçümleme, fiyatlandırma ve etik standartlarının gelişmesi ve yerleşmesini sağlamak.
- Büyük ya da küçük tüm Internet yayıncılarına eşit mesafede durarak hizmet vermek.
- Sektörü geliştirecek faaliyetlerde bulunmak, bu yöndeki tüm gelişmelerin öncüsü olmak.
- Türkçe İçeriğe tüm legal ortamlarda sponsor olmak , Türkiye deki içerik eksikliğinin giderilmesi sürecinde destekleyici olmak.
- Türkiye' de daha önce uygulanmamış olan, bireylerle ve kurumlarla çalışma sistemini yerleştirmek ve aradaki köprü olmak.
- Kişilerin bireysel, alışkanlık, ihtiyaç, bilgi aktarımı vs. konularında markalaştırmış oldukları bireysel yada kurumsal yönetimdeki web sitelerine reklam yayınlayarak bilişim sektöründe lider network üretmesi .
- Reklam verenin ürününü kendi ürünüymüş gibi benimseyip; hem ürünün hem de ürün vasıtasıyla; kullanılan mecranın farkındalığını arttırmak!