Kullanıcı Adı :
         

            Şifre:

                   Sitemize Hoşgeldiniz !


              Sirketinizin veya bireysel kimliginizi       dünyaya yansitirken sinir tanimayan bu sonsuz       ortam içerisinde kendinize ve firmaniza       profesyonellerle çalisarak hak etmis oldugu       gerçek sansi taniyin.. Web tasarim ekibi olarak       bu konuda size sinirsiz destek veriyoruz.       Hayallerinizin ve istemlerinizin tam karsiligini       size sunmak için tecrübemizle sizlerin       memnuniyeti için sitenizi alt yapisini ücretsiz       olarak belirleyip size yol gösteriyoruz..

                                                          Devamı>> İnternet Reklam Çözümleri


    Web Tasarımcısı; İnternet  Reklam Ağı farklı ölçeklerdeki  İnternet tabanlı reklamcılık  çalışmalarında ilgili ve bilgili  kadrosu ile hizmetinizdedir.  WebTasarımcısı, reklam veren,  reklam ajansı, medya  planlama/satın alma şirketleri ve  halkla ilişkiler şirketlerine Internet  üzerinde hedef kitle  belirleme,reklam yeri satın alma ve  satma, sponsorluk ve proje  geliştirme hizmetleri verir.
    Devamı>>

    Sizin İçin Pazar Araştırması yapıyoruz:


         Reklam vermek istediğiniz ürünü          görüntüleyecek, banner'ınızı tıklayıp sitenize          yönelecek ve dilediğinde satınalmasını          gerçekleştirecek kitlenin, gün içerisinde hangi          websitelerini gezdiğini ve demografik yapının          ne şekilde dağıldığını sizler için izlemekteyiz.
          Devamı>>
             Company

             Company        Devamı>>
Web Tasarimcisi.Net